Rycerze Tolimana Download Forum Biblioteka Magiczny Miecz Autorskie dodatki Fanowskie modyfikacje Linki
 
Nowości

Magiczny Miecz - Rycerze Tolimana

Część portalu Magia i Miecz.eu to najobszerniejsza strona
w Internecie o grze Magiczny Miecz oraz jej dodatkach:
Gród, Labirynt Magów, Krypta Upiorów, Jaskinia i Magia.

intro
Witajcie w warowni Rycerzy Tolimana - dzielnych wojowników, którzy poprzysięgli sobie walkę z Bestią oraz wszelkim innym plugastwem, które panoszy się po bezdrożach Świata Trzech Kręgów.

Znajdziecie tutaj wiele ciekawych informacji dotyczących kultowej gry planszowej "Magiczny Miecz" stworzonej przez wydawnictwo Sfera.

Poza tym oferujemy wszystkich gościom zasobny dział Download, w którym znajdziecie skany oryginalnej gry i wszystkich dodatków - tak aby w razie zniszczenia lub zagubienia jakiejś karty można było ją odtworzyć.

Staramy się także tworzyć i udostępniać fanowską twórczość graczy - autorskie dodatki i modyfikacje. Równocześnie gorąco zachęcamy do tego, aby każdy, kto ma pomysł i możliwości stworzył coś od siebie i wzbogacił świat "Magicznego Miecza".

Zapraszamy więc do zwiedzania naszego skromnego przybytku!

 20 Września 2010 r.

W ubiegłym roku na parę miesięcy strona Rycerze Tolimana pojawiła się znów w Internecie, ale już pod patronatem Portalu www.magiaimiecz.eu, poczym niestety znów zniknęła.

Dziś już na stałe Rycerze Tolimana wracają. Strona stała się już integralną częścią portalu MagiaiMiecz.eu Chciałbym podziękować dotychczasowemu Administratorowi Rycerzy Tolimana Tadeuszowi „Loop” Koper, za stworzenie tak dobrej strony poruszającej tematykę Magicznego Miecza.

Pozdrawiam

Waldemar „Valdi” Krasuski